Polski rynek motoryzacyjny to rynek trudny i bardzo niebezpieczny dla osoby zainteresowanej kupnem samochodu używanego. Duże nasycenie rynku spowodowało, że zarówno zawodowi handlarze, autokomisy ale także osoby prywatne zrobią wszystko aby sprzedać samochód. Na porządku dziennym jest sprzedaż samochodu z wadami ukrytymi lub wadami prawnymi.

W przypadku gdy wady zostaną wykryte przez kupującego sprzedawca bardzo często umywa ręce i najczęściej unika kontaktu z kupującym.

Prawnicy od motoryzacji to kancelaria adwokacka działająca na terenie całego kraju pomagająca osobom oszukanym przy kupnie samochodu używanego skuteczne wyegzekwować swoje prawa.

Działamy szybko i skutecznie na etapie przed sądowym negocjując ze sprzedawcą samochodu korzystne dla naszego klienta załatwienie sprawy a także w sądzie gdzie dochodzimy praw naszych Klientów gdy sprzedawcy aut nie chcą załatwić sprawy polubownie.

W naszym dorobku mamy kilkaset skutecznie zakończonych spraw polubownie oraz kilkadziesiąt wyroków sądowych w przypadkach gdy konieczne było rozpoczęcie drogi sądowej. Sprzedawcy aut znają naszą kancelarię i wiedzą, że gdy podejmujemy sprawę zawsze prowadzimy ją do samego końca dlatego często godzą się na zwrot pieniędzy lub też obniżenie ceny na początku postępowania chcąc uniknąć dalszych kosztów.